Xiaomi Poco F4 GT 5G Dual SIM (8GB/128GB) Cyber Yellow






- Απόθεμα: Διαθέσιμο από 1 έως 3 ημέρες
- Κωδικός: 36125726
LiquidCool 3.0
Συνδυάζοντας πρωτοποριακά υλικά, όπως γραφένιο και γραφίτη, η θερμότητα αποβάλλεται από το εσωτερικό της συσκευής στο εξωτερικό, επιτρέποντας στον flagship επεξεργαστή Snapdragon 8 Gen 1 να δείξει τις πραγματικές του δυνατότητες.

Multi-Link 5.0
To Poco F4 GT μπορεί να εντοπίζει την καλύτερη δυνατή σύνδεση, 5G ή Wi-Fi, αλλάζοντας μεταξύ τους για μια σταθερή και γρήγορη online εμπειρία.

Έξυπνη φόρτιση
Για μια μεγαλύτερη διάρκεια ζωής της μπαταρίας, το Poco F4 GT μαθαίνει από το πώς φορτίζετε. Κατά τη νυχτερινή φόρτιση, σταματάει τη διαδικασία στο 80% και λίγο πριν ξυπνήσετε την ολοκληρώνει.

Οθόνη
Βαθμολογήθηκε με A+ από το DisplayMate, είναι ειδικά σχεδιασμένη για gamers με χρωματική ακρίβεια, φωτεινότητα και ρυθμό ανανέωσης 120Hz για ομαλή εμπειρία.

Ήχος
Σύστημα τετραπλών ηχείων με ανεξάρτητα διπλά tweeters και woofers που φέρνει καθαρό stereo ήχο.

RGB φωτισμός
Η πίσω κάμερα έχει ενσωματωμένο φωτισμό που ανάβει στην περίπτωση κλήσεων, μηνυμάτων και φόρτισης.

Pop-up triggers
Μαγνητικά πλήκτρα από ελαστική σιλικόνη με γρήγορη απόκριση είναι κρυμμένα στο πλάι της συσκευής και εμφανίζονται για καλύτερο gaming. Παράλληλα, μπορούν να ρυθμιστούν για γρήγορη πρόσβαση σε λειτουργίες.
Unboxing
| Επεξεργαστής & Μνήμη | |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 3 GHz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 1+3+4 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 8 Gen 1 |
| RAM | 8 GB |
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Card Slot | Όχι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Συνδεσιμότητα | NFC |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| SIM | Dual |
| Βάρος | 210 gr |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 162,5 mm |
| Πάχος | 8,5 mm |
| Πλάτος | 76,7 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Κάμερα | |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 60fps |
| Δυνατότητες | HDR |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 20MP |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Υπερευρυγώνιος 8MP |
| Μπαταρία | |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Ισχύς Φόρτισης | 120 W |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Quick Charge 3.0 |
| Χωρητικότητα | 4700 mAh |
| Οθόνη | |
| Definition | Full HD |
| Ανάλυση | 2400 x 1080 pixels |
| Μέγεθος | 6,67 " |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Τύπος | AMOLED |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |











