Ulefone Armor 25T Dual SIM (8GB/256GB) Ανθεκτικό Smartphone Μαύρο

Ulefone Armor 25T Dual SIM (8GB/256GB) Ανθεκτικό Smartphone Μαύρο
279,88€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο από 1 έως 3 ημέρες
- Κωδικός: 58171422
| Επεξεργαστής & Μνήμη | |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2,2 GHz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 2+6 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G99 |
| RAM | 8 GB |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Card Slot | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi |
| NFC | Ναι |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Μοντέλο | - |
| SIM | Dual |
| Βάρος | 326 gr |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 177,4 mm |
| Πάχος | 12,5 mm |
| Πλάτος | 81,4 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Προστασία | Water Resistant |
| Κάμερα | |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Δυνατότητες | Night Mode |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 32MP |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Μπαταρία | |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 30 W |
| Ισχύς Φόρτισης | 33 W |
| Χωρητικότητα | 6500 mAh |
| Οθόνη | |
| Definition | Full HD |
| Ανάλυση | 2460 x 1080 pixels |
| Μέγεθος | 6,78 " |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Τύπος | IPS |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |











