TCL 30 Dual SIM (4GB/64GB) Techno Black


















TCL 30 Dual SIM (4GB/64GB) Techno Black
133,92€
- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 34340458
Οθόνη
- Χρωματικό εύρος DCI-P3 100%
- 4096 επίπεδα φωτεινότητας
- Καθαρή απεικόνιση στο φως του ήλιου
- Άνετη για τα μάτια στο σκοτάδι
- 30% λιγότερο μπλε φως για προστασία των ματιών όλη μέρα

Selfie κάμερα
- Τραβήξτε ομαδικές λήψεις χωρίς παραμόρφωση.
- Αναγνωρίζει το πρόσωπό σας και τραβά αυτόματα φωτογραφίες.

Clear Night Portrait
- Εφέ φυσικού βάθους - Η τεχνητή νοημοσύνη διαχωρίζει αυτόματα το σώμα από το φόντο
- Βέλτιστη έκθεση στο φως σε περιβάλλον με χαμηλό φωτισμό
- Κινηματογραφική αναλογία διαστάσεων 21:9. Μετατρέψτε την ιστορία σας σε φιλμ
- Καλλιτεχνικά εφέ

| Επεξεργαστής & Μνήμη | |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2,3 GHz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4+4 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Mediatek Helio G37 |
| RAM | 4 GB |
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Card Slot | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Συνδεσιμότητα | NFC |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| SIM | Dual |
| Βάρος | 184 gr |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 164,5 mm |
| Πάχος | 7,7 mm |
| Πλάτος | 75,2 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Κάμερα | |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Δυνατότητες | HDR |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 8MP |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Μπαταρία | |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 18 W |
| Χωρητικότητα | 5010 mAh |
| Οθόνη | |
| Definition | Full HD |
| Ανάλυση | 2400 x 1080 pixels |
| Μέγεθος | 6,7 " |
| Τύπος | AMOLED |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |











