TCL 505 Dual SIM (6GB/256GB) Space Grey

- Απόθεμα: Διαθέσιμο από 1 έως 3 ημέρες
- Κωδικός: 56501495
Οθόνη 6.75"
Το TCL 505 διαθέτει μια οθόνη 6.52 ιντσών HD+ (1600 x 720 pixels), η οποία προσφέρει καλή ποιότητα εικόνας και καλή ευκρίνεια για καθημερινές εργασίες, όπως η περιήγηση στο διαδίκτυο, η παρακολούθηση βίντεο και η χρήση εφαρμογών. Επιπλέον, προσφέρει καλά χρώματα και γωνίες θέασης.

Τεχνολογία οθόνης NXTVISION
Διαθέτει οθόνη χαμηλού μπλε φωτισμού, που προσφέρει ενισχυμένη προστασία των ματιών. Απολαύστε ζωντανά χρώματα και αντιθέσεις που ζωντανεύουν το περιεχόμενό σας, ενώ παράλληλα φροντίζουν τα μάτια σας.

Sound booster
Διαθέτει διπλά ηχεία, που αποδίδουν μεγαλύτερη ένταση. Απολαύστε πλούσιο και καθαρό στερεοφωνικό ήχο για μουσική, podcast και βίντεο.

NXTURBO Visual booster
Απολαύστε επιταχυνόμενη απόδοση εικόνας έως και 30% σε συνδυασμό με ρυθμό ανανέωσης 90Hz³, για αναπαραγωγή βίντεο και παιχνιδιών, διατηρώντας παράλληλα τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας.

Μπαταρία 5010mAh
Το TCL 505 τροφοδοτείται από μια μπαταρία 5010mAh, η οποία προσφέρει μεγάλη αυτονομία για ολοήμερη χρήση με τυπική χρήση.

Ανεβάστε το επίπεδο της φωτογραφίας σας
Μην χάνετε ποτέ πανοραμικές στιγμές σε υψηλή ανάλυση με την υβριδική κάμερα 50MP.⁵ Ο σχεδιασμός της επιτρέπει στον κύριο φακό να λειτουργεί σε μάκρο για να παράγει βαθύτερες και πιο βελτιωμένες λεπτομέρειες. Μια εύχρηστη λειτουργία λήψης σας επιτρέπει να χρησιμοποιήσετε ένα χέρι, για να τραβήξετε μια φωτογραφία μετά από ένα ηχητικό σήμα 2 δευτερολέπτων. Τέλος, η κάμερα selfie 5MP ιδανική για να μοιραστείτε όλες τις στιγμές σας.

| Επεξεργαστής & Μνήμη | |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2,2 GHz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 4+4 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G36 |
| RAM | 6 GB |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Card Slot | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi |
| NFC | Όχι |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Μοντέλο | - |
| SIM | Dual |
| Βάρος | 190 gr |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χρώμα | Γκρι |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 168,3 mm |
| Πάχος | 8,3 mm |
| Πλάτος | 76,7 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Face ID |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Κάμερα | |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Δυνατότητες | HDR |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 5MP |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Μπαταρία | |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 10 W |
| Χωρητικότητα | 5010 mAh |
| Οθόνη | |
| Ανάλυση | 1600 x 720 pixels |
| Μέγεθος | 6,75 " |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 90 Hz |
| Τύπος | IPS |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |











