TCL 40 NXTPAPER Dual SIM (8GB/256GB) Midnight Blue


















- Απόθεμα: Διαθέσιμο από 1 έως 3 ημέρες
- Κωδικός: 46560642
Επαναπροσδιορίζοντας την οπτική σας εμπειρία.
Ζήστε την καινοτομία της τελευταίας οπτικής τεχνολογίας NXTPAPER με γνώμονα την καινοτομία. Με συναρπαστική ευκρίνεια FHD+, θα απολαμβάνετε οπτικές εικόνες που ζωντανεύουν στην εκτεταμένη οθόνη 6,78" με μεταξένια ομαλότητα 90Hz.

Απόλυτη άνεση. Αίσθηση χαρτιού
Τα καινοτόμα σχεδιασμένα, ενσωματωμένα πολλαπλά στρώματα προσφέρουν συναρπαστικά οφέλη παρέχοντας ευέλικτα χαρακτηριστικά προστασίας των ματιών.

Χαμηλό μπλε φως
Μειώνει έξυπνα το επιβλαβές μπλε φως σε επίπεδο υλικού, χωρίς να αφήνει δυσάρεστο κιτρίνισμα, διατηρώντας όμως μια φυσική χρωματική τονικότητα.

Αντιθαμβωτικό
Η οθόνη, που είναι πιστοποιημένη για προβολή χωρίς αντανακλάσεις, είναι πάντα αρκετά φωτεινή, καθαρή και απαλή για τα μάτια κατά την προβολή σε εξωτερικούς χώρους και εν κινήσει.

Απολαυστική εμπειρία θέασης. Οπουδήποτε και οποτεδήποτε.
Απαλό φως: Ήπια χαμηλό φωτισμό οθόνης για μεγαλύτερη άνεση των ματιών κατά την ώρα του ύπνου σε περιβάλλον με χαμηλό φωτισμό.
Έγχρωμο: Σε αντίθεση με τις οθόνες ηλεκτρονικών αναγνωστών περιορισμένων χρωμάτων, η οθόνη NXTPAPER προσφέρει μια έκρηξη ζωντανών χρωμάτων, είτε διαβάζετε graphic novels, είτε κάνετε βιντεοκλήσεις, είτε περιηγείστε στο διαδίκτυο.
Θερμοκρασία χρώματος φιλική προς τα μάτια: Η οθόνη προσαρμόζεται αυτόματα στις συνθήκες του περιβάλλοντος φωτισμού και παράγει την καταλληλότερη θερμοκρασία χρώματος για πιο φιλική προς τα μάτια προβολή.

Ο ήχος που σας αρέσει να ακούτε.
Αφεθείτε στην αληθινή εμβύθιση με ένα σύστημα εφέ surround DTS που δίνει αρμονικές ηχητικές δονήσεις για την επιθυμητή απόλαυση.

Χτυπήστε 200% ένταση με το Sound Booster
Λάβετε κλήσεις με καθαρά και ηχητικά ηχεία και ακούστε αβίαστα ηχητικά βιβλία και τηλεοπτικές εκπομπές ενώ κάνετε δουλειές στο σπίτι ή ασκήσεις.
Selfies επιπέδου 32MP
Τραβήξτε κάθε selfie που δείχνει φωτεινή και καθαρή με χρώματα τόσο εμπλουτισμένα που θέλετε να τα μοιραστείτε αμέσως.

Νυχτερινή λειτουργία
Μην χάνετε ποτέ και να ανησυχείτε λιγότερο, ενώ αποτυπώνετε τις καλύτερες βραδινές στιγμές.

Λειτουργία High Pixel
Δείτε βαθύτερες λεπτομέρειες και ανώτερη ευκρίνεια στην υψηλότερη ανάλυση.

Μακροσκοπική φωτογραφική μηχανή
Τραβήξτε ευκρινέστερα κοντινά πλάνα με δραματικές λεπτομέρειες στη στιγμή.

Υπερ-ευρυγώνια κάμερα 114,9°
Τραβήξτε ομαδικές φωτογραφίες με τον τρόπο που θέλετε χωρίς περίεργες παραμορφώσεις.

Ενεργοποίηση σε χρόνο μηδέν.
Υποστήριξη των ολοήμερων υψηλών επιδόσεων και της διαδικτυακής σας ψυχαγωγίας με μία μόνο φόρτιση.
- Εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση 33W: 50% φόρτιση σε 30 λεπτά
- Ισχυρή μπαταρία: 5010mAh

Στερεά μνήμη για ό,τι κάνετε.
Η εικονική μνήμη RAM 8 GB παρέχει επιπλέον ώθηση για την ομαλή ταυτόχρονη εκτέλεση όλων των αγαπημένων σας εφαρμογών στο AndroidTM 13, εξασφαλίζοντας ροή ή περιήγηση στο διαδίκτυο χωρίς καθυστερήσεις.

Μαζική μνήμη 256GB
Με δυνατότητα αποθήκευσης 110+ ταινιών ή 55.000 φωτογραφιών, δεν θα χρειαστεί ποτέ να θυσιάσετε αυτά που θέλετε να αποθηκεύσετε.
Ενισχυμένη οπτική απόδοση με NXTURBO.
Αυξήστε άμεσα την απόδοση εικόνας έως και 30%, προσφέροντας μια πιο απρόσκοπτη οπτική εμπειρία κατά την αναπαραγωγή παιχνιδιών με υψηλούς πόρους και την κατάδυση σε νήματα και κανάλια βίντεο στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Εμπνευσμένο από τη φύση. Δάσος αγκαλιάστηκε.
Εκλεπτυσμένη με στρογγυλεμένες γωνίες με βότσαλο και χαριτωμένες γραμμές σχεδιασμού της κάμερας που ενοποιούνται άψογα κάτω από συμπαγές υαλοβάμβακα.

UI NXTPAPER που ανακουφίζει τα μάτια
Απολαύστε προσεγμένες και καταπραϋντικές λειτουργίες NXTPAPER UI που αγκαλιάζονται από την αισθητική της φύσης, παρέχοντας χαλαρή θέαση μέρα και νύχτα.

Πρόσθετη ευκολία
- NFC: Γρήγορη συνδεσιμότητα.
- Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων: Πλευρική τοποθέτηση.
- Ξεκλείδωμα προσώπου: Γρήγορα και με ασφάλεια.

| Επεξεργαστής & Μνήμη | |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 2+6 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G88 |
| RAM | 8 GB |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Card Slot | Ναι |
| Δίκτυο & Συνδεσιμότητα | |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi |
| NFC | Ναι |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| SIM | Dual |
| Βάρος | 195 gr |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χρώμα | Μπλε |
| Διαστάσεις | |
| Μήκος | 168,2 mm |
| Πάχος | 7,9 mm |
| Πλάτος | 75,3 mm |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | |
| Αισθητήρες | Πυξίδα |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Κάμερα | |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Δυνατότητες | HDR |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 32MP |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Υπερευρυγώνιος 5MP |
| Μπαταρία | |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 33 W |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | - |
| Χωρητικότητα | 5010 mAh |
| Οθόνη | |
| Definition | Full HD |
| Ανάλυση | 2040 x 1080 pixels |
| Μέγεθος | 6,78 " |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 90 Hz |
| Τύπος | IPS |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής (Touch screen) |











